To było fantastyczne!

Podsumowując niedzielny piknik wielkanocny słowami młodego uczestnika wydarzenia – to było fantastyczne!

W niedzielę 2 kwietnia 2023 odbyły się Wielkanocne warsztaty profilaktyczne. Oficjalne powitanie uczestników i otwarcie wydarzenia dokonała zastępca Burmistrza Łomianek Pani Anna Choma.

W hali ICDS Łomianki zebrało się ponad 700 osób. Rodziny, uczestniczyły w tradycyjnych zabawach wielkanocnych, tworzyły ozdoby świąteczne oraz gotowały w wielkim kotle lizaki własnej produkcji.

Było dużo śmiechu przy robieniu wspólnych zdjęć oraz odrobina zdrowej rywalizacji rodzica z dzieckiem przy szukaniu ukrytych pisanek lub gry w tenisa jajkiem 🙂

Wielkim finałem pikniku było ułożenie wielkiej pisanki z obecnych na wydarzeniu osób. Prawdopodobnie była to największa ludzka pisanka w historii Łomianek a może i historii świata 🙂

Wszystko było możliwe dzięki Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, która była fundatorem wydarzenia a członkowie komisji aktywnie angażowali się przy realizacji przedsięwzięcia.

My jako Klub Sportowy Osa Łomianki, dziękujemy Komisji oraz Gminie Łomianki za zaufanie i powierzenie nam organizacji wydarzenia.

Dziękujemy wolontariuszom z klubu Osa Łomianki, którzy swoim bezinteresownym zaangażowaniem mieli olbrzymi wpływ na sprawną organizację pikniku!

Było nam bardzo miło przywitać mieszkańców Łomianek, którzy kolejny raz pokazali, że w Łomiankach można dobrze się bawić i aktywnie spędzać czas.

Do zobaczenia na zajęciach Osa Łomianki oraz już teraz zapraszamy na kolejne wielkie wydarzenia 28.05.2023, szczegóły wkrótce.

Zobacz inne aktualności

Aktualności

Odlotowy dzień dziecka z Osa Łomianki

Zastanawiasz się co robić w niedzielę?Mamy dla ciebie propozycję.W niedzielę 28.05.2023 w godz. 13:00-16:00 na boisku przy ICDS Łomianki odbędzie się odlotowy dzień dziecka! Mnóstwo

Aktualności

Trochę sportu dla dorosłych – spotkania sportowe

Osa Łomianki realizuje w ramach Łomiankowskiego Mechanizmu Partycypacyjnego projekt pt. Trochę sportu dla dorosłych. Pracujesz w tygodniu, a w weekend brakuje Ci mobilizacji i towarzystwa

Chcesz do nas dołączyć?

Skontaktuj się z nami

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.