To było fantastyczne!

Podsumowując niedzielny piknik wielkanocny słowami młodego uczestnika wydarzenia – to było fantastyczne!

W niedzielę 2 kwietnia 2023 odbyły się Wielkanocne warsztaty profilaktyczne. Oficjalne powitanie uczestników i otwarcie wydarzenia dokonała zastępca Burmistrza Łomianek Pani Anna Choma.

W hali ICDS Łomianki zebrało się ponad 700 osób. Rodziny, uczestniczyły w tradycyjnych zabawach wielkanocnych, tworzyły ozdoby świąteczne oraz gotowały w wielkim kotle lizaki własnej produkcji.

Było dużo śmiechu przy robieniu wspólnych zdjęć oraz odrobina zdrowej rywalizacji rodzica z dzieckiem przy szukaniu ukrytych pisanek lub gry w tenisa jajkiem 🙂

Wielkim finałem pikniku było ułożenie wielkiej pisanki z obecnych na wydarzeniu osób. Prawdopodobnie była to największa ludzka pisanka w historii Łomianek a może i historii świata 🙂

Wszystko było możliwe dzięki Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, która była fundatorem wydarzenia a członkowie komisji aktywnie angażowali się przy realizacji przedsięwzięcia.

My jako Klub Sportowy Osa Łomianki, dziękujemy Komisji oraz Gminie Łomianki za zaufanie i powierzenie nam organizacji wydarzenia.

Dziękujemy wolontariuszom z klubu Osa Łomianki, którzy swoim bezinteresownym zaangażowaniem mieli olbrzymi wpływ na sprawną organizację pikniku!

Było nam bardzo miło przywitać mieszkańców Łomianek, którzy kolejny raz pokazali, że w Łomiankach można dobrze się bawić i aktywnie spędzać czas.

Do zobaczenia na zajęciach Osa Łomianki oraz już teraz zapraszamy na kolejne wielkie wydarzenia 28.05.2023, szczegóły wkrótce.

Zobacz inne aktualności

Aktualności

Turniej piłki siatkowej 18.05.2024

W sobotę 18.05.2024 w hali ICDS Łomianki godz: 09:00-16:00 odbędzie się amatorski turniej w piłce siatkowej. Rywalizacja będzie się rozgrywać w dwóch kategoriach: Godz. 12:00

Aktualności

Przerwa w zajęciach od 1 do 4 maja

Informujemy, że w dniach 1-4.05.2024 zajęcia organizowane przez KS Osa Łomianki są odwołane. Odwołane są zajęcia z Osa Łomianki Siatkówka oraz Osa Łomianki zabawy sportowe

Chcesz do nas dołączyć?

Skontaktuj się z nami

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.