To było fantastyczne!

Podsumowując niedzielny piknik wielkanocny słowami młodego uczestnika wydarzenia – to było fantastyczne!

W niedzielę 2 kwietnia 2023 odbyły się Wielkanocne warsztaty profilaktyczne. Oficjalne powitanie uczestników i otwarcie wydarzenia dokonała zastępca Burmistrza Łomianek Pani Anna Choma.

W hali ICDS Łomianki zebrało się ponad 700 osób. Rodziny, uczestniczyły w tradycyjnych zabawach wielkanocnych, tworzyły ozdoby świąteczne oraz gotowały w wielkim kotle lizaki własnej produkcji.

Było dużo śmiechu przy robieniu wspólnych zdjęć oraz odrobina zdrowej rywalizacji rodzica z dzieckiem przy szukaniu ukrytych pisanek lub gry w tenisa jajkiem 🙂

Wielkim finałem pikniku było ułożenie wielkiej pisanki z obecnych na wydarzeniu osób. Prawdopodobnie była to największa ludzka pisanka w historii Łomianek a może i historii świata 🙂

Wszystko było możliwe dzięki Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, która była fundatorem wydarzenia a członkowie komisji aktywnie angażowali się przy realizacji przedsięwzięcia.

My jako Klub Sportowy Osa Łomianki, dziękujemy Komisji oraz Gminie Łomianki za zaufanie i powierzenie nam organizacji wydarzenia.

Dziękujemy wolontariuszom z klubu Osa Łomianki, którzy swoim bezinteresownym zaangażowaniem mieli olbrzymi wpływ na sprawną organizację pikniku!

Było nam bardzo miło przywitać mieszkańców Łomianek, którzy kolejny raz pokazali, że w Łomiankach można dobrze się bawić i aktywnie spędzać czas.

Do zobaczenia na zajęciach Osa Łomianki oraz już teraz zapraszamy na kolejne wielkie wydarzenia 28.05.2023, szczegóły wkrótce.

Zobacz inne aktualności

Aktualności

Osa Łomianki zaprasza do honorowego oddania krwi

Osa Łomianki – siatkówka dla dorosłych zachęca do przyłączenia się do akcji oddawania krwi w dniu 29.09.2023 (piątek) w godzinach 10:00-14:00 przy CH Łomianki. Prawdziwa

Chcesz do nas dołączyć?

Skontaktuj się z nami

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.