TRENERZY

Oskar Rosa

Prezes i trener Klubu Sportowego Osa. Absolwent warszawskiej akademii wychowania fizycznego kierunek wychowanie fizyczne ze specjalizacją menedżer imprez sportowych, z rocznym stażem na Wyższej Szkole Sportu w Kolonii (Niemcy). Wielokrotny medalista mistrzostw polski w wieloboju lekkoatletycznym, reprezentant Polski. Trener i instruktor wielu dyscyplin sportowych tj. siatkówka, lekka atletyka, gimnastyka, pływanie, siatkówka plażowa. Trener w Polskich i zagranicznych klubach sportowych. Założyciel, trener i zawodnik IV ligowego zespołu w piłce siatkowej KS Gmina Izabelin. Ukończony kurs wychowawcy i kierownika obozu. Organizator i kierownik letnich i zimowych zgrupowań sportowych. Członek Komisji Polskiego Komitetu Olimpijskiego ds. Współpracy Międzynarodowej.

Kaja Kalwoda-Rosa

Vice Prezes i trener Klubu Sportowego Osa. Absolwentka warszawskiej akademii wychowania fizycznego kierunek wychowanie fizyczne. Posiada uprawnienia trenerskie z lekkoatletyki, fitness i jazdy konnej. Była zawodniczka sekcji lekkoatletycznej AZS AWF Warszawa. Jedna z czołowych tyczkarek w Polsce. Dodatkowe pasje to domowa hodowla psów rasowych chihuahua.

Monika Makowiecka

Ukończyła Warszawską Akademię Wychowania Fizycznego im. J. Piłsudskiego. Była zawodniczka 'Nike’ Ostrołęka. Od wielu trenerka siatkówki w młodzieżowych klubach sportowych oraz nauczycielka Wychowania Fizycznego. Kluby, z którymi do tej pory podjęła współpracę to: SMS Warszawa, Sparta Warszawa, KS OSA Łomianki Siatkówka, UKS Jedynka Marki. Zawsze uśmiechnięta, podchodząca z pasją do każdego treningu. Jej celem jest zaszczepienie w dzieciach chęci do aktywności fizycznej. Dodatkową pasją i odskocznią od trenerskiego i sportowego życia jest fotografia.

Martyna Lenkiewicz

Absolwentka warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego, była zawodniczka a teraz trener piłki siatkowej oraz nauczyciel wychowania fizycznego. Pracuje z dziećmi i młodzieżą starszą, jak również z najmłodszymi w przedszkolach. Trenerka piłki siatkowej, instruktorka fitness, aqua fitness, gimnastyki korekcyjnej. Od 2012 instruktor i wychowawca na zielonych i białych szkołach, obozach siatkarskich, fitness, multi sportowych.

Małgorzata Lenczewska

Już wkrótce więcej informacji o Twoim trenerze.

Wojciech Ubysz

Trener w klubie Osa Łomianki Siatkówka. Prowadzi grupy młodzieżowe i seniorskie. Reprezentuje barwy Osa Łomianki Siatkówka w Białołęckiej Lidze Siatkówki. Gra również dla AZS Uniwersytet Warszawski. Jest osobą bardzo kontaktową i chętnie podejmuje się nowych wyzwań.

Filip Filiński

Nauczyciel wychowania fizycznego w szkole podstawowej w Łomiankach, pracuje od 2014 roku lat z dziećmi w różnym wieku, trener koszykówki ale miłośnik siatkówki halowej jak i plażowej.

Anna Aftowicz

Już wkrótce więcej informacji o Twoim trenerze.

Miłosz Piersa

Już wkrótce więcej informacji o Twoim trenerze.