Podsumowanie turnieju w Łomiankach

W dniu 15 kwietnia 2023 r. w hali ICDS Łomianki odbył się turniej w piłce siatkowej dla dzieci i młodzieży szkolnej pod honorowym patronatem Burmistrz Łomianek Pani Małgorzaty Żebrowskiej-Piotrak.

Organizatorem wydarzenia był Klub Sportowy Osa Łomianki, który zaprosił do Łomianek drużyny z UKS Jedynka Marki, NET Warszawa, Asy Warszawa i LTS Legionovia Legionowo. O medale walczyły 24 drużyny z czego 8 reprezentowało klub gospodarzy.

Zawodnicy walczyli w dwóch kategoriach wiekowych. W klasyfikacji klas 4-5 szkół podstawowych wszystkie miejsca na podium przypadły wychowanką trenerki Magdaleny Dąbrowskiej z LTS Legionovia Legionowo.

W rywalizacji klas 6-8 zaciętą walkę o najwyższe trofeum zafundowali sobie zawodnicy miejscowego klubu Osa Łomianki. Ostatecznie wygrali Bartosz Dziwura z Tymonem Kwasiborskim tuż za nimi Stefan Jańczyk oraz Adam Bojczuk. Trzecie miejsce zajęli podopieczni z klubu Asy Warszawa.

Oficjalne otwarcie turnieju dokonała Burmistrz Łomianek Pani Małgorzata Żebrowska-Piotrak, która powitała uczestników i podziękowała trenerom oraz rodzicom za zaangażowanie w sportowy rozwój młodzieży szkolnej.

Podczas turnieju zorganizowano również konkursy dla rodziców. Były pytania na temat wiedzy o Gminie Łomianki oraz zorganizowano konkurs sportowy w którym rywalizowali rodzice reprezentujący każdy z przybyłych klubów. Pierwsze miejsce przypadło mamie z Legionowa, drugie miejsce podzielili między sobą rodzic z Łomianek i Marek na trzecim miejscu uplasowali się tatusiowie zawodników z warszawskich klubów.

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Gminę Łomianki oraz przez KS Osa Łomianki a pierwsze trzy miejsca zostały dodatkowo uhonorowane medalami.

Dziękujemy zawodnikom, rodzicom, kibicom oraz trenerom za obecność i sportową atmosferę zgodnie z zasadami fair play.

Wielkie wyrazy uznania dla dyrekcji i pracowników Integracyjnego Centrum Dydaktyczno-Sportowego w Łomiankach za pomoc w przygotowaniu turnieju.

Pozdrawiamy serdecznie naszych wolontariuszy Stanisława Iłowskiego oraz Bartosza Gradka, którzy podczas turnieju nabierali cennego doświadczenia w roli sędziów.

Końcowa klasyfikacja drużyn:

Klasy 4-5

 1. LTS Legionovia Legionowo 1
 2. LTS Legionovia Legionowo 5
 3. LTS Legionovia Legionowo 2
 4. LTS Legionovia Legionowo 3
 5. NET Warszawa 2
 6. LTS Legionovia Legionowo 4
 7. LTS Legionovia Legionowo 6
 8. UKS Jedynka Marki 1
 9. UKS Jedynka Marki 2
 10. NET Warszawa 1
 11. KS Osa Łomianki
 12. Asy Warszawa

Klasy 6-8

 1. KS Osa Łomianki 6
 2. KS Osa Łomianki 4
 3. Asy Warszawa 1
 4. KS Osa Łomianki 1
 5. KS Osa Łomianki 2
 6. KS Osa Łomianki 7
 7. NET Warszawa 1
 8. KS Osa Łomianki 3
 9. KS Osa Łomianki 5
 10. NET Warszawa 2
 11. Asy Warszawa 3
 12. Asy Warszawa 2

Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Łomianki.

Zobacz inne aktualności

Aktualności

Lekkoatletyka dla każdego

Od 28.05.2024 ruszamy z nową propozycją sportową na terenie gminy Łomianki. Tym razem zapraszamy na cykliczne zajęcia z lekkiej atletyki. Treningi będą miały charakter rekreacyjny

Aktualności

X Mistrzostwa Klubu Osa Łomianki

Już w tym tygodniu odbędą się jubileuszowe X Mistrzostwa Klubu Sportowego Osa Łomianki w Piłce siatkowej. Rywalizacja o tytuły będzie podzielona na dwa dni: 23.05.2024

Chcesz do nas dołączyć?

Skontaktuj się z nami

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.