Wyjazd na mecz Plus Ligii możemy zaliczyć do udanych. Sektor „Ł” (łomiankowski) dzielnie kibicował stołecznej drużynie. Był specjalny baner KS Osa.
Spiker meczu pozdrowił zawodników KS Osa Łomianki Siatkówka. Było super!
Dziękuję zawodnikom i rodzicom za zaangażowanie i wzorową sportową postawę.
Podziękowania dla Grzegorza Adamczyka za zapewnienie wejściówek na mecz.

Aktualności
XII Mistrzostwa Klubu Osa Łomianki
Czerwiec to miesiąc podsumowań i rozstrzygnięć w Klubie Sportowym Osa Łomianki. Trwa walka o tytuły mistrza klubu w kategorii wiekowej klas 6–7, a już w
