Lekkoatletyka dla każdego

Od 28.05.2024 ruszamy z nową propozycją sportową na terenie gminy Łomianki.

Tym razem zapraszamy na cykliczne zajęcia z lekkiej atletyki.

Treningi będą miały charakter rekreacyjny i będą dostępne również dla osób początkujących, które chcą poznać konkurencje „królowej sportu”. Zajęcia będą realizowane w wtorki na placu zabaw w Kiełpinie ul. Rolnicza 226:

16:00-17:30 – dzieci klas szkół podstawowych

17:30-19:00 – młodzież z szkól ponadpodstawowych i dorośli

Na treningach będzie okazja do spróbowania:

  • skoku o tyczce
  • rzutu oszczepem
  • biegu przez płotki
  • trójskoku
  • rzutu dyskiem
  • biegu sztafetowego
  • i wiele innych konkurencji

Ćwiczenia będą wykonywane w uproszczonych warunkach przy zachowaniu podstawowej techniki konkurencji i bezpieczeństwa. Pod koniec zajęć będziemy się starali wykonać mini zawody z zanotowaniem wyniku sportowego. Za udział w zajęciach są przewidziane upominki ufundowane przez gminę Łomianki.

Realizując zajęcia chcemy zachęcić do aktywnego spędzania czasu wolnego oraz do kontynuacji treningów z lekkiej atletyki w klubach znajdujących się na terenie gminy Łomianki.

Zajęcia będzie prowadzić trener lekkiej atletyki z wieloletnim doświadczeniem Oskar Rosa. Reprezentant Polski i wielokrotny medalista mistrzostw Polski w wieloboju lekkoatletycznym.

Zobacz inne aktualności

Aktualności

Lekkoatletyka dla każdego

Od 28.05.2024 ruszamy z nową propozycją sportową na terenie gminy Łomianki. Tym razem zapraszamy na cykliczne zajęcia z lekkiej atletyki. Treningi będą miały charakter rekreacyjny

Aktualności

X Mistrzostwa Klubu Osa Łomianki

Już w tym tygodniu odbędą się jubileuszowe X Mistrzostwa Klubu Sportowego Osa Łomianki w Piłce siatkowej. Rywalizacja o tytuły będzie podzielona na dwa dni: 23.05.2024

Chcesz do nas dołączyć?

Skontaktuj się z nami

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.