Wyjazd na mecz Plus Ligii

Wyjazd na mecz Plus Ligii możemy zaliczyć do udanych. Sektor „Ł” (łomiankowski) dzielnie kibicował stołecznej drużynie. Był specjalny baner KS Osa.
Spiker meczu pozdrowił zawodników KS Osa Łomianki Siatkówka. Było super!
Dziękuję zawodnikom i rodzicom za zaangażowanie i wzorową sportową postawę.
Podziękowania dla Grzegorza Adamczyka za zapewnienie wejściówek na mecz.

Zobacz inne aktualności

Aktualności

XII Mistrzostwa Klubu Osa Łomianki

Czerwiec to miesiąc podsumowań i rozstrzygnięć w Klubie Sportowym Osa Łomianki. Trwa walka o tytuły mistrza klubu w kategorii wiekowej klas 6–7, a już w

Aktualności

Młody Menedżer Sportu w Praktyce

Stowarzyszenie Action Group dzieli się wiedzą i doświadczeniem zdobytym podczas realizacji programu w ramach projektu „Mobilność Kadry Sportowej”. W ramach inicjatywy zaprosiliśmy do Gdyni młodych

Chcesz do nas dołączyć?

Skontaktuj się z nami

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.