Obóz letni KS Osa Łomianki 2020

Jak co roku nasi zawodnicy mieli okazję brać udział w zgrupowaniu sportowym. Na przełomie lipca i sierpnia przebywaliśmy w Górkach Zachodnich tuż obok Gdańska.

Poza treningami siatkarskimi mieliśmy okazję m.in. pływać kajakami, sprawdzić swoje umiejętności na ściance wspinaczkowej, a pogoda pozwoliła też na korzystanie z uroków Bałtyku. Oczywiście nie mogło zabraknąc treningów siatkarskich na hali sportowej i plaży. Na nudę nikt nie narzekał, przyznajemy, że Nasi zawodnicy to najwspanialsza młodzież na świecie!

Na naszym profilu na Facebooku można przeczytać relację z każdego dnia obozu, zapraszamy. My już nie możemy doczekać się kolejnego zgrupowania!

Zobacz inne aktualności

Harmonogram zajęć

Poniżej przedstawiamy informacje dotyczące nowego sezonu 2020/2021 Zajęcia zaczynają się równo z dzwonkiem w szkole – 1 września (wtorek). Wtorki godz. 19:00-20:30 (klasy 6,7,8,Liceum)Czwartki godz.

Uncategorized

Obóz letni KS Osa Łomianki 2020

Jak co roku nasi zawodnicy mieli okazję brać udział w zgrupowaniu sportowym. Na przełomie lipca i sierpnia przebywaliśmy w Górkach Zachodnich tuż obok Gdańska. Poza

Chcesz do nas dołączyć?

Skontaktuj się z nami

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.