Obóz letni KS Osa Łomianki 2020

Jak co roku nasi zawodnicy mieli okazję brać udział w zgrupowaniu sportowym. Na przełomie lipca i sierpnia przebywaliśmy w Górkach Zachodnich tuż obok Gdańska.

Poza treningami siatkarskimi mieliśmy okazję m.in. pływać kajakami, sprawdzić swoje umiejętności na ściance wspinaczkowej, a pogoda pozwoliła też na korzystanie z uroków Bałtyku. Oczywiście nie mogło zabraknąc treningów siatkarskich na hali sportowej i plaży. Na nudę nikt nie narzekał, przyznajemy, że Nasi zawodnicy to najwspanialsza młodzież na świecie!

Na naszym profilu na Facebooku można przeczytać relację z każdego dnia obozu, zapraszamy. My już nie możemy doczekać się kolejnego zgrupowania!

Zobacz inne aktualności

Aktualności

Lekkoatletyka dla każdego

Od 28.05.2024 ruszamy z nową propozycją sportową na terenie gminy Łomianki. Tym razem zapraszamy na cykliczne zajęcia z lekkiej atletyki. Treningi będą miały charakter rekreacyjny

Aktualności

X Mistrzostwa Klubu Osa Łomianki

Już w tym tygodniu odbędą się jubileuszowe X Mistrzostwa Klubu Sportowego Osa Łomianki w Piłce siatkowej. Rywalizacja o tytuły będzie podzielona na dwa dni: 23.05.2024

Chcesz do nas dołączyć?

Skontaktuj się z nami

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.