Obóz letni KS Osa Łomianki 2020

Jak co roku nasi zawodnicy mieli okazję brać udział w zgrupowaniu sportowym. Na przełomie lipca i sierpnia przebywaliśmy w Górkach Zachodnich tuż obok Gdańska.

Poza treningami siatkarskimi mieliśmy okazję m.in. pływać kajakami, sprawdzić swoje umiejętności na ściance wspinaczkowej, a pogoda pozwoliła też na korzystanie z uroków Bałtyku. Oczywiście nie mogło zabraknąc treningów siatkarskich na hali sportowej i plaży. Na nudę nikt nie narzekał, przyznajemy, że Nasi zawodnicy to najwspanialsza młodzież na świecie!

Na naszym profilu na Facebooku można przeczytać relację z każdego dnia obozu, zapraszamy. My już nie możemy doczekać się kolejnego zgrupowania!

Zobacz inne aktualności

Aktualności

Odlotowy dzień dziecka z Osa Łomianki

Zastanawiasz się co robić w niedzielę?Mamy dla ciebie propozycję.W niedzielę 28.05.2023 w godz. 13:00-16:00 na boisku przy ICDS Łomianki odbędzie się odlotowy dzień dziecka! Mnóstwo

Aktualności

Trochę sportu dla dorosłych – spotkania sportowe

Osa Łomianki realizuje w ramach Łomiankowskiego Mechanizmu Partycypacyjnego projekt pt. Trochę sportu dla dorosłych. Pracujesz w tygodniu, a w weekend brakuje Ci mobilizacji i towarzystwa

Chcesz do nas dołączyć?

Skontaktuj się z nami

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.